Topic: 2.4.2

V prvom rade chcem podakovat za novu verziu. Pribudli nove funkcie, zatial sa zdaju zaujimave. Vzhlad je trochu farebnejs a vyhladeny, mne osobne asi viac pasoval ten o trochu strohejsi-ostrejsi v minulej verzii. Zdalo sa mi to trosku prehladnejsie. I ked mozno je to zvyk a v novej verzii su zase rozne farebne nastavenia, velkosti fontov v menu a podobne /co je velmi dobre/.

V novej verzii je problem s farbami, konkretne u transakcii v hlavnom okne. Robil som viac presunov a pri presune sa bezne na zlto vysvieti sparovany presun. Problem vsak je, ze niekedy mi svietia aj 2-3 presuny na zlto /ak klikam po presunoch/, kym neodrolujem mysou okno.

Re: 2.4.2

loktibrad, vďaka za pripomienky. Vzhľad programu plánujem doplniť o ďalšie "poťahy" tak, aby si užívateľ vybral ten svoj, ktorý sa mu najviac páči (a vyhovuje).
Problém s farbami u presunov som kontroloval a nič podozrivé som nezaznamenal. Každý spárovaný presun sa po získaní fokusu vyfarbil na žlto. Po prejdení na iný presun (či už myšou alebo klávesnicou) sa farby pôvodného presunu zrušili automaticky, takže nesvietilo viac presunov na žlto. Vždy som mal vysvietený nažlto iba jeden presun (ten aktuálny).
Netuším, prečo sa to deje u Teba. Skús to viac sledovať, kedy k takémuto správaniu dôjde...

3 (edited by Petr M. 2019-11-01 08:50:25)

Ahoj,
já doplním svoje postřehy.

- přesuny se mi barevně podbarvují žlutě pouze v případě, že jsem je zadal manuálně. U těch plánovaných, co se zapsali z okna plánovaných to žlutě nesvítí
- v některých místech mám anglické texty místo českých - konkrétně nadpis okna při editu transakce a pak celá sekce Transakce v možnostech aplikace
- vzhled aplikace ... moc to komentovat nebudu, někdy prostě méně je více. Já se spíše kloním k modernímu jednoduchému strohému designu ála Windows 10, tohle nás podle mě posunulo/vrátilo do Windows XP což jsem ještě nedoufal, že někde potkám. Ale asi si zvyknu
- aplikace celkově mi přijde že má pomalejší odezvy, než předchozí verze

Nechci aby to znělo jako kritika, jen se snažím o konstruktivní zpětnou vazbu

PS: opravdu je při odeslání příspěvku nutný takováto antispam kontrola? [([21+28]*2)+2]*10

4 (edited by agentsvr 2019-11-01 15:20:27)

Zdravím,

děkuji, že na vývoji programu stále pracujete. Nicméně nová verze mně zatím spíše zklamala a to z důvodu následujících (nejspíše) chybiček:
1) Při importu z csv souboru nefunguje zadání typu transakce jako PŘEVOD. Vybrat lze, už se ale nezapíše do databáze. (to dělaly i předchozí verze)
2) Nefunguje zpětná kompatibilita databází. Uvažuji, že zůstanu u předchozí verze, ale to jsem neměl zadávat nové transakce...
3) Dizajn programu je horší a méně svižný, program se načítá déle...
4) Okno NOVÁ TRANSAKCE je větší a navíc méně přehledné. Trvá mi delší dobu se v něm zorientovat.
5) Pokud si zmenším PRŮVODCE IMPORTEM tak mi zmizí část levého menu včetně tlačítka IMPORT! Nelze k tomu dorolovat. Okna si zmenšuji proto abych na jedné obrazovce viděl RQ Money a výpis z účtu a mohl tak třídit transakce.

Děkuji za vyjádření.
Jan Cervenak

Post's attachments

zmizelo tlačítko IMPORT.png 248.08 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

5 (edited by loktibrad 2019-11-02 00:40:16)

Slavik wrote:

loktibrad, vďaka za pripomienky. Vzhľad programu plánujem doplniť o ďalšie "poťahy" tak, aby si užívateľ vybral ten svoj, ktorý sa mu najviac páči (a vyhovuje).
Problém s farbami u presunov som kontroloval a nič podozrivé som nezaznamenal. Každý spárovaný presun sa po získaní fokusu vyfarbil na žlto. Po prejdení na iný presun (či už myšou alebo klávesnicou) sa farby pôvodného presunu zrušili automaticky, takže nesvietilo viac presunov na žlto. Vždy som mal vysvietený nažlto iba jeden presun (ten aktuálny).
Netuším, prečo sa to deje u Teba. Skús to viac sledovať, kedy k takémuto správaniu dôjde...

Neviem ci je to systemom. Testujem to na WinXP SP3, ale sprava sa to rovnako aj v deme. Pridam niekolko presunov a potom klikam hore dole na presuny. Miesto toho, aby zobrazilo vzdy len jeden zlty sa podari zozltnut viacerym presunom. Potom staci minimalizovat aplikaciu, alebo odrolovat mysou a uz sa to zobrazuje ako mal. Prikladam obrazok.

Post's attachments

dem1.JPG 194.48 kb, file has never been downloaded. 

Všetkým ďakujem za podnetne pripomienky. Testovaciu verziu som vydal mesiac pred vydaním ostrej verzie, presne takéto nejaké príspevky som čakal ešte pred vydaním ostrej verzie. Keďže sa za mesiac ozvali (viac menej e-mailom) len niektorí užívatelia s inými pripomienkami, tieto som akceptoval a zahrnul do programu. Nevadí, veľa vecí sa dá ešte prerobiť v novej verzii smile

Dnes som teda opravoval viaceré vaše pripomienky, takže ak máte chuť ich vyskúšať, ponúkam tzv. patch (teda opravný balík k ostrej verzii) - je to len samostatný EXE súbor, ktorý je potrebné vložiť do adresára s programom (pôvodný EXE súbor z verzie 2.4.2 môžete premenovať napr. na EXE.OLD, aby ste sa k nemu mohli vrátiť (ak sa vám patch nebude páčiť).

Opravný patch rieši nasledovné veci:
- zažltenie príslušnej párovej transakcie (ak ide o presun) - zmenený algorigmus
- zobrazenie tlačidla IMPORT v importe CSV súborov (aj pri zmenšení okna)
- vypnutý skin (poťah) v celom programe (teraz je čistý Windows bez grafiky - mne to pripadá holé, ale zdá sa byť odozva rýchlejšia)
- okno Nová transakcia s pôvodným rozložením prvkov (včítane opravy anglických nadpisov pri oprave)
- zrejme ešte nejaké iné drobné opravy a vylepšenia

Potrebujeme sa vzájomne smile (neviem urobiť program lepší, ak mi nenapíšete, čo je v programe nesprávne). Preto vždy píšem, že sú vaše pripomienky vítané (a som za ne povďačný).

7 (edited by loktibrad 2019-11-02 18:15:12)

Vdaka za opravu. V testovacej verzii ta zlta funguje zatial lepsie. Uz to vzdy ukaze len jeden zlty pruh a nie viac zltych pruhov ako predtym.

I ked aj tam je este chybicka a tusim sa to objavovalo nejak podobne aj v starsich verziach. Ked mam oznaceny prenos, ostane teraz spravne len jedna zlta sparovana transakcia prenosu. Ale ak kliknem potom napr.  miesto prenosu na vydaj, alebo prijem, stale svieti zltou ten posledny zlty riadok - a to by mal zmiznut, pretoze uz neni selektovany prenos. Ak odrolujem mysou, alebo minimalizujem, zlty riadok zmizne.

Co sa tyka testovacej verzie: ani som ju nestihol postrehnut. Akonahle vyvoj siel pomalsie, clovek to aj pomalsie sledoval. Je jasne, ze menej testovane verzie ukazu po case svoje chyby. Casto na to clovek dojde az pouzivanim na realnych datach, lebo niektore funkcie ho nenapadnu pri testovani.

8 (edited by loktibrad 2019-11-02 18:42:39)

Este jedna chybicka aj v ostrej verzii, aj v testovacej.

Planovac - chcem napr. opravit v zozname DATUM platby. Dam funkciu opravit a zistujem, ze datum opravit nemozem. Je sivy. Spomeniem si, ze to musim opravovat cez PLATBY, kde sa da jednotlivy datum navolit u novej platby. Kliknem na platby, ale tam nic neni, je to prazdne. Tak dam storno, neprevediem ziadnu upravu. Ked v hlavnom okne planovaca nedam OPRAVIT, ale kliknem na PLATBY, ukaze mi konkretnu platbu, ktora tam predtym nebol a tu uz mozem opravit. Jednoducho ked mam rozkliknutu polozku v planovaci v zozname, co je defakto volba OPRAVIT, tak nezobrazi v zalozke PLATBY ziadnu platbu. Musim sa do nej prepnut pred vstupenim do modu editacie/rozkliknutim. Az potom sa PLATBY zobrazia.

Mimochodom po rozkliknuti transakcie v starsej verzii vyskocilo dalsie okno na evidenciu platieb. V ostrej verzii aj terajsej testovacej pri editacii zaznamu v planovaci zmiznu vsetky transakcie a ostava len prava cast okna. Je to umysel? Lebo to dost pletie uzivatela. Logickejsie by bolo keby selektovana-editovana transakcia svietila nejakou farbou, aby bolo jasne, ze je selektovana a zaroven by bolo vidno i ostatne transakcie, ako ked zmizne cele okno transakcii a ostane 90% plochy prazdnej, kym sa umozni opravovat udaje na malej casti bocneho panelu.

Zdravím,
ta rychlost je teď luxusní. ten skin to evidentně hodně brzdil. Za mě takto OK.

Jen připomínka k těm žlutým řádkům u spojených transakcí, stále platí, že transakce zapsané z okna plánovaných transakcí se žlutě nespojí. Jen ty, které zapíšu manuálně jako novou transakci.

PS: také jsem přiznám se nepochytil tu testovací verzi, možná tím, jak to trvalo déle jsem čekal, až se mi sama objeví nová verze při startu aplikace.

Hezký víkend, Petr

Este jeden problem s vyhladavanim kategorii:

vo verzii 2.4.1 a starsich islo pri nahadzovani transakcii vyberat stylom: nahodim si napr. typ VYDAJ a pri vyber KATEGORIA/PODKATEGORIE zacnem pisat rychlo napr. POTR a skoci mi to na kategoriu potraviny. Pekne sa tak dalo vyhladavat v mnozstve kategorii a rychlo vybrat.

Vo verziach 2.4.2 + aj poslednej testovacej 2.4.2.1 sa to sprava tak, ze ked zadam P, skoci na P, pri O skoci na O, pri T skoci na T atd.... Tym padom nefunguje ziadne vyhladavanie a vyber kategorie s podkategoriou sa o dost natahuje, kedze ich mam dost.

Neviem ci je to zamer, alebo asi skor chyba, ale tento sposob fungovania vnimam ako krok spat. Vyhladavanie sposobom pisania v kategoriach bolo v 2.4.1 lepsie. Divne to je aj v tom, ze mam zapnutu v nastaveniach polozku "Hladat polozku zoznamu pomocou pisania" - ktore takto funguje v POPISe, ale nie v KATEGORIAch. Rovnako sa to sprava, ci tuto polozku zapnem, ci mam vypnutu.

Zdravím pane Svetlík.
Děkuji za opravu tlačítka Importu a zpřehlednění tabulky Nové transakce.
Stále však nefunguje, pokud importuji transakce a označím je jako PŘESUN. Taková transakce se vůbec nezapíše do databáze. Musím to obcházet tak, že transakci při importu označím jako VÝDAJ a později ji ručně upravím jako PŘESUN. Což je otrava.

Navíc dodatečnou úpravou transakce se již nikdy ŽLUTĚ nezbarví příbuzné transakce. Což je tedy další případ, kdy zažlucení není spolehlivé.

S loktibrad souhlasím s tím, že oproti starším verzím již nefunguje vyhledávání v KATEGORII/PŘÍJEMCE, PLÁTCE... pomocí postupného psaní. Což je škoda, protože jste zabudoval do programu možnost si nastavit časový interval psaní jednotlivých písmen. Pokud jsem správně pochopil. Zkoušel jsem různé časové intervaly a nikdy se mi nepodařilo vyhledat pomocí 1 a více písmen.

Děkuji za vaše nasazení a rychlé reakce.
Hezký víkend
Jan

loktibrad wrote:

Vdaka za opravu. V testovacej verzii ta zlta funguje zatial lepsie. Uz to vzdy ukaze len jeden zlty pruh a nie viac zltych pruhov ako predtym.

I ked aj tam je este chybicka a tusim sa to objavovalo nejak podobne aj v starsich verziach. Ked mam oznaceny prenos, ostane teraz spravne len jedna zlta sparovana transakcia prenosu. Ale ak kliknem potom napr.  miesto prenosu na vydaj, alebo prijem, stale svieti zltou ten posledny zlty riadok - a to by mal zmiznut, pretoze uz neni selektovany prenos. Ak odrolujem mysou, alebo minimalizujem, zlty riadok zmizne.

Na mojich Win10 to funguje v poriadku, po kliknutí z presunu na príjem alebo výdaj sa žltá farba riadku stratí. Preto sa mi veľmi ťažko dá takáto chyba odhaliť. Musím si nainštalovať na nejaký starý disk WinXP a omrknúť to tam. Chce to čas, ale verím, že teraz to už nie je také zavádzajúce ako predtým.

Petr M. wrote:

Jen připomínka k těm žlutým řádkům u spojených transakcí, stále platí, že transakce zapsané z okna plánovaných transakcí se žlutě nespojí. Jen ty, které zapíšu manuálně jako novou transakci.

agentsvr wrote:

Navíc dodatečnou úpravou transakce se již nikdy ŽLUTĚ nezbarví příbuzné transakce. Což je tedy další případ, kdy zažlucení není spolehlivé.

Program zatiaľ nemá tieto funkcie dotiahnuté, snáď sa mi to v budúcnosti podarí. Zatiaľ nie je problém to spárovať ručne (jednoducho označiť obidva typy presunu - príjem i výdaj a cez menu TRANSAKCIE/PREPOJIŤ resp. cez klávesovú skratku CTRL+J ich prepojiť). Po spárovaní funguje zažltnutie riadku ako obvykle.

agentsvr wrote:

Nefunguje zpětná kompatibilita databází.

Pokiaľ nová verzia programu zmení štruktúru databázy (týkalo sa to aj verzie 2.4.2), tak je v programe nastavené blokovanie otvorenia databázy staršou verziou programu (staršia verzia programu by havarovala pri niektorých takýchto zmenách, o ktorých dopredu nemá ako vedieť).

agentsvr wrote:

Při importu z csv souboru nefunguje zadání typu transakce jako PŘEVOD. Vybrat lze, už se ale nezapíše do databáze. (to dělaly i předchozí verze)

Program túto funkciu nemal takisto dopracovanú. Všetko vyžaduje voľný čas a ja som ho hlavne za posledné tri roky nemal tak veľa. Verím, že sa dostanem postupne aj k tejto funkcii, netuším však, kedy.

loktibrad wrote:

po rozkliknuti transakcie v starsej verzii vyskocilo dalsie okno na evidenciu platieb. V ostrej verzii aj terajsej testovacej pri editacii zaznamu v planovaci zmiznu vsetky transakcie a ostava len prava cast okna. Je to umysel? Lebo to dost pletie uzivatela.

Bol to úmysel. Aj to, že pri oprave plánovanej transakcie sa nedajú editovať platby (dá sa robiť buď jedno alebo druhé). Ak si pozrieš zoznam štátnych sviatkov, aj tam som sa takto "vyhral" wink.
Asi bude lepšie v ďalšej verzii vrátiť samostatné okno pre opravu hlavičky platieb. Niektoré novinky (ako napr. toto, príp. aj vzhľad programu pomocou skinu) sa mi zdali v danej chvíli ako dobré vylepšenie. Že zmena skinu spomalí chod programu, som zaregistroval, ale nepripadalo mi to také drastické. Rovnako ako zmena ovládanie plánovaných platieb (mne pripadajú logické, ale ak je pre užívateľa jednoduchšie a praktickejšie staršie ovládanie, nemám problém to vrátiť späť).

loktibrad wrote:

Vo verziach 2.4.2 + aj poslednej testovacej 2.4.2.1 sa to sprava tak, ze ked zadam P, skoci na P, pri O skoci na O, pri T skoci na T atd.... Tym padom nefunguje ziadne vyhladavanie a vyber kategorie s podkategoriou sa o dost natahuje, kedze ich mam dost.

Keď som cca pred rokom dorábal ovládanie rozbaľovacích zoznamov pomocou kláves, tak to fungovalo. Medzitým sa ale mohli nejaké veci zmeniť. Overím to ešte a prípadne vydám patch č. 2.

Celkove k novej verzii 2.4.2 - program som prerábal vo veľkom (mnohé veci boli potrebné), niektoré zmeny však užívateľ ani nepostrehne. Optimalizoval či opravoval som viaceré časti programu (a mnohé si optimalizáciu ešte vyžadujú). Z tohto dôvodu som nestihol všetko otestovať sám. Preto je možné, že táto ostrá verzia 2.4.2 ešte prinesie nejaké chyby či potrebu vyladenia. Bez nej by sa však program neposunul ďalej. smile

13 (edited by loktibrad 2019-11-03 12:26:29)

slavik wrote:

Bol to úmysel. Aj to, že pri oprave plánovanej transakcie sa nedajú editovať platby (dá sa robiť buď jedno alebo druhé). Ak si pozrieš zoznam štátnych sviatkov, aj tam som sa takto "vyhral" wink.

Chapem, ze moze byt umysel zablokovat pocas editacie inu polozku z praktickych dovod, kedy by to v databaze mohlo robit problem. Len by bolo vhodne, ak by to nedezorientovalo uzivatela. Asi by bolo vhodnejsie, ak mam robit jedno alebo druhe, mat trebas zablokovanu zalozku platby, alebo ukoncit automaticky rezim editacie s rozrobenym oknom a prejst do modu PLATBY. Takto sa zda, ze sa tam tie udaje stratili. Cloveka nemusi hned napadnut, ze ma z toho vyskocit a do rovnakej zalozky ist opatovne, aby sa to tam zobrazilo. Viem, ked clovek robi programatora, matematika, ekonoma a rozne analyzy, tak sa casto sustredi na ciel, ze mu obcas unikne, ze dana funkcia sa moze beznemu uzivatelovi javit trochu inak, nez ju zamyslal.

Imho intuitivne by bola druha volba lepsia, ak sa to automaticky ulozi a pokracuje sa v zalozke PLATBY. Ak je to problem, tak potom prva varianta, nechat to zablokovane. Mne samotnemu to tak velky problem az robit nebude, ale co poznam uzivatelov, tak by sa pre nich hodil jeden z navrhovanych postupov asi viac. Vo verzii 2.4.1 mi to prislo celkom logicky riesene.

Asi si chcel vylepsit, alebo zjednodusit ovladanie, ci optimalizovat program, ked v minulych verziach vyskocilo nove okno, tak ako uzivatel mam lepsiu predstavivost, ze je to nove okno a pod nim je nejaka vrstva predchadzajuceho okna z ktorej som vysiel. Ak to ostava v tom istom okne a zmiznu urcite udaje, je to take mierne zarazajuce. Clovek by tam cakal, ze pri oprave/editacii, ostanu tie udaje ciastocne na obrazovke a to co sa opravuje je zvyraznene, pripadne sa to menej aktualne urobi ako nejaka vodotlac - menej vyrazne, menej viditelne pismo. Pomaha to potom ludom lepsie sa orientovat v programe vytvaranim nejakej logickej mapy, podla ktorej sa orientuju a lepsie si to potom pamataju.  A o to ide, aby ten clovek pracoval intuitivne a nemusel moc premyslat nad mapami programu v ktorej je volbe a co robi.

Co sa tyka chyb - daju sa cakat v kazdom programe. Myslim, ze to kazdy chape. Tym viac, ak je clovek na to sam a vela ludi sa nestihlo zapojit do testovania. Vsetci sme radi, ze po rokoch je von nova verzia, je to taky pekny darcek pred Vianocami  smile Myslim, ze vela ludi nekontrolovalo nove verzie a dalsich zase nezaujimaju testovacie a tak s novou verziou sa to zase nejak pohne vpred.

Dalo by sa prezradit, po utraseni stabilnej verzie, ak sa opravia, doladia chybicky - aky asi bude dalsi vyvoj, co je na plane? Trebars rozpocet, ratanie s cudzimi menami, kurzove listky............? To len, na co nasledujuce sa mozeme  tesit?    smile

14 (edited by loktibrad 2019-11-04 22:44:06)

Nova chyba, verzia 2.4.2:

Dam vytvorit novu transakciu, prepnem na Viacnasobna transakcia F2. Vyplnim ucet, partnera, datum. A ked zaskrtnem policko "pouzit odpocitavanie z konecnej sumy" a dam PRIDAT na zadanie novej transakcie, tak hodi chybu:

" is not a valid floating point value EConvertError a pod tym OK.

Problem sa tyka aj patchovanej verzie 2.4.2.1.

15 (edited by loktibrad 2019-11-04 22:54:24)

Zaujimave, rozpisal som sa tu o chybe vo vyhladavani, kde nevyhladava v kategoriach, ale skace to z jedneho pismena na druhe:

loktibrad wrote:

Este jeden problem s vyhladavanim kategorii:

vo verzii 2.4.1 a starsich islo pri nahadzovani transakcii vyberat stylom: nahodim si napr. typ VYDAJ a pri vyber KATEGORIA/PODKATEGORIE zacnem pisat rychlo napr. POTR a skoci mi to na kategoriu potraviny. Pekne sa tak dalo vyhladavat v mnozstve kategorii a rychlo vybrat.

Neviem ci je to zamer, alebo asi skor chyba, ale tento sposob fungovania vnimam ako krok spat. Vyhladavanie sposobom pisania v kategoriach bolo v 2.4.1 lepsie. Divne to je aj v tom, ze mam zapnutu v nastaveniach polozku "Hladat polozku zoznamu pomocou pisania" - ktore takto funguje v POPISe, ale nie v KATEGORIAch. Rovnako sa to sprava, ci tuto polozku zapnem, ci mam vypnutu.

Zda sa vsak, ze je tym postihnuta iba F1 jednoducha transakcia a pri F2 viacnasobnej transakcii, to vyhladavanie funguje normalne. Samozrejme este ten problem co som pred chvilou postol v minulom prispevku pri zapnutom odpocitani z konecnej sumy.

Este jeden postreh - ked si napr. vo verzii 2.4.2 v transakciach rozbalujem roletkove menu Kategorie /kde ich mam vela/ a koleckom mysi v nom listujem, zda sa mi, ze je o dost pomalsie rolovanie, ako vo verzii 2.4.1 a testovacej 2.4.2.1. V tychto verziach je to skrolovanie rychle. Bez toho skinu to roluje pekne rychlo.

Zdravim Sláviku,
šlo by do okna Plánovače plateb přidat zpátky sloupeček Description, abych na první pohled mohl platby rozpoznat? Ve staré verzi to bylo, nyní to z pro mě nepochopitelného důvodu chybí. Mám spoustu plánovaných plateb a chybí mi jednoznačná identifikace. Díky

Já v Plánovači plateb sloupek Popis mám.
Miloslav

19 (edited by Petr M. 2019-11-05 14:54:20)

Tak já nevím, já to tam nemám. V Naplánovaných platbách ano, v plánovači ne. Alespoň tedy ve verzi 2.4.2.1.
Mám tam sloupce: Date from, Date to, Repeating, Amount, Cureency, Payee, ID.
Sloupec s popiskem platby je pro mě tedy mnohem důležitější, než příjemce, extra když u spousty plateb je příjemce stejný. ak musím projíždět jednu po druhé, abych je dokázal identifikovat.

PS: mimochodem, i zde vidím anglické popisky v české verzi včetně popisků v tom pravém okně s detailem.

Post's attachments

Capture.PNG 5.47 kb, file has never been downloaded. 

V Plánovači plateb mám 11 sloupců. Pokus se najít chybějící sloupky zmenšováním a zvětšováním šířky sloupků. Já to tam taky neměl hned, musel jsem to nastavit.

V plánovači plateb, nebo v naplánovaných platbách? Bavíme se o tom samém? Obávám se, že ne, v naplánovaných mám totiž také 11 sloupců. Žádné sloupce skryté nemám.

SEZNAM PŘIPRAVENÝCH PLÁNOVANÝCH PLATEB (NAPLÁNOVANÉ PLATBY) - 11 SLOUPKŮ, POPIS TAM JE.

PLÁNOVAČ PLATEB (PLÁNOVAČ) - 11 SLOUPKŮ, POPIS TAM JE TAKÉ.

OK, beru zpět, nakonec jsem je našel. Nevím, proč se s upgradem na verzi 2.4.2.1 skrylo vše mezi sloupci Popisek a příjemce.
Tak už jen opravit tu češtinu. Ne že by mě to trápilo, ale je to evidentní chybka.

Díky

Hlavně že ti to běží, bylo by dost nelogické nepraktické a divné, kdyby byl popis vyřazen. To by Slavik neudělal.

Pro Petra M. - verze 2.4.2. (stabilní) z 31.10.2019 nevyžaduje žádnou opravu češtiny. Mě to funguje bezvadně, ani se nikdo neozývá.