1

(10 replies, posted in NOVÁ VERZIA)

Super, moc děkuji za rady, funguje to  smile Přeji hezký zbytek neděle.

2

(10 replies, posted in NOVÁ VERZIA)

Teď mi ještě došlo, že vlastně tu stálou platbu, kterou nebudu potřebovat, prostě nezapíšu, když se mi nabídne, jen pořád nevím, jak to bude, až vyprší platnost té stálé platby za rok a budu potřebovat, aby běžela dál. Moc díky. Hezký den.

3

(10 replies, posted in NOVÁ VERZIA)

Dobrý den, moc děkuji za vyčerpávající odpověď smile Na externím disku mám celý program, ale mám ještě jeden dotaz. Převedla jsem si databázi z 1.3 do nové verze a všimla jsem si, že stálé platby nyní plánovač je omezen na jeden rok a nejde mi to upravit. Vyčetla jsem v diskuzi, že tohle nejde, ale jak to bude v budoucnu? Stálé platby se upravily jakoby na dobu určitou, např. inkaso, které má splatnost každý měsíc 13. -  v nové verzi se mi nastavila doba platnosti od 13.8.2012 do 13.8.2013 a to datum "do" neopravím. Znamená to, že za rok si budu muset všechny stálé platby zadat znovu? A když budu chtít ukončit příkaz, tak asi budu muset nechat platbu doběhnout třeba v případě toho inkasa do 13.8.2013 s tím, že změním částku na 0Kč? Moc děkuji za odpověď a také moc děkuji za super program smile

4

(10 replies, posted in NOVÁ VERZIA)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na přenosnost programu. Program používám už asi tři roky a mám ho na externím disku, na kterém si ho přenáším na jakýkoliv počítač, doma, u rodičů apod. Pokud si zaplatím aktivační klíče, jak to bude fungovat, můžu program používat jako dosud, nebo bude vázán jen na počítač, kde bude aktivační klíč? Program jsem si vybrala právě proto, že ho můžu mít pořád u sebe a kdykoliv ho použít. Pokud jsem to dobře pochopila, tak tato pro mě důležitá výhoda je teď omezena? Moc děkuji za odpověď a přeji hezký den.