1

(9 replies, posted in NOVÁ VERZIA)

Loktibrad: co říci na Vaši reakci, snad jen to, že jste víceméně potvrdil moje slova a slova pana Pejzlmiloslav. A dokazovat Vám jak se uplatnily Vaše návrhy na vývoji programu opravdu nehodlám. Jednak proto, že projít všechny Vaše příspěvky by zabralo hodně času, a jednak proto, že si ceny svého času vážím víc, než abych se s Vámi handrkoval o "nesmyslech". To je asi vše co jsem chtěl k tomuto říci, a dál se nehodlám tímto "problémem" zabývat.

2

(9 replies, posted in NOVÁ VERZIA)

Slavik wrote:

loktibrad, viem, že to myslíš dobre, ale opäť Ťa musím odmietnuť. Obávam sa, že to bude pre bežného užívateľa (tým rozumej napr. dôchodcu, matku na materskej či študenta) sťaženie programu. Oni nepotrebujú komplikovaný program, stačí jednoduchý - nahádzať pár výdavkov, k tomu jeden či dva príjmy a "šmytec" smile. Nie každý má čas tráviť nad programom hodiny a detailne si evidovať do posledného centu každú jednu skrutku či rožok.
Úprimne, už teraz mám pocit, že program začína každou novo pridanou funkciou strácať jednoduchosť, ktorou tak vynikal. Ako hovorí klasik - menej je niekedy viac.
Uvítam názory iných užívateľov na takéto návrhy vylepšenia programu.

Jednoznačně souhlasím se Slavikem. Mně by úplně stačila první placená verze. Tím jak se dvojková verze stále "vylepšuje" se vlastně znehodnocuje. A myslím si, že i zásluhou Loktibrada. Díky těmto vylepšením se z jednoduchého programu začíná stávat složitý a nepřehledný moloch. Zároveň čím víc funkcí se přidává tím víc se generují i chyby. Tento program jsem si kdysi oblíbil kvůli jednoduchosti, dnes si jej spustím jen abych otestoval novinky, ale jinak s ním už prakticky nepracuji.
Pro Loktibrad: chápu Vaše připomínky k programu a jsem přesvědčen, že jsou přínosem, ale ne pro tento program. Vaše připomínky mají význam při vývoji software o několik "levlů" výše. RQ Money byl jednoduchý program a já bych byl rád aby i jednoduchým zůstal. Vaše připomínky jeho jednoduchost likvidují.

3

(106 replies, posted in NOVÁ VERZIA)

Petr M, děkuji za reakci, líp bych na můj příspěvek nedokázal reagovat.
Slavik, Vaši práci obdivuji a nesmírně si jí cením. To bez jakékoliv ironie, a zcela  upřímně.

4

(106 replies, posted in NOVÁ VERZIA)

Loktibrad promiň, ale běž už do prdele. Kvůli Tobě jsem jinak skvělý program přestal používat. Prostě začal být pro mé domácí účetnictví přepíčený, začínám se v něm ztrácet.
Omlouvám se všem za jadrnost, jinak to prostě nejde.

5

(92 replies, posted in NOVÁ VERZIA)

Ani u mě se v testovací verzi 2.3.3 z 5.6.2014 chyba neprojevuje. Win Vista Home Basic

6

(26 replies, posted in OHLÁSENIE CHYBY)

Testovací verze pracuje bezchybně, funkce Popisy pracuje ve Win Vista bez zamrznutí programu.

7

(26 replies, posted in OHLÁSENIE CHYBY)

Do verze 2.2.2 jsem vložil licenční klíč, ale  problém se zamrzáním programu v OS Win Vista přetrvává (když chci otevřít nabídku Popisy).

8

(26 replies, posted in OHLÁSENIE CHYBY)

Napadlo mě, že nemusí být problém s OS, ale s některým programem. Bohužel nemám možnost vyzkoušet na Vistách někde jinde.

9

(26 replies, posted in OHLÁSENIE CHYBY)

Když chci otevřít okno Popisy program zamrzne a lze ho ukončit pouze přes Správce úloh. OS Win Vista.
Ve Win XP a Win 7 běží program bezchybně.

10

(42 replies, posted in NOVÁ VERZIA)

Přeji hezký den,
můžu potvrdit, že ve Win XP se závada projevuje. Ve Win Vista funguje bez problémů.

11

(8 replies, posted in NÁVRHY NA VYLEPŠENIE)

Přimlouvám se za odpadkový koš, myslím si, že to je dobrý nápad. Je velmi snadné se uklepnout.

12

(24 replies, posted in NÁVRHY NA VYLEPŠENIE)

Export do Open Office proběhl zcela bez problémů. Skvělá práce. Díky