1

(7 replies, posted in NÁVRHY NA VYLEPŠENIE)

Takýto filter dokáže všetko to, čo doterajší, plus pridáva možnosť vybrať súčasne viac položiek k zobrazeniu, takže pre mňa to je jednoznačné plus a myslím, že môže smelo nahradiť aktálny filter.

2

(27 replies, posted in OSTATNÉ)

Ahoj, všimol som si, že nieje možné posielať zprávy ostatným užívateľom fóra. zobrazí sa chyba:

Sorry! The page could not be loaded.

Unable to send e-mail.
Please contact the forum administrator with the following error message reported by the SMTP server: "550 relay not permitted "

Zrovna som sa chystal napísať správu adminovi, tak to hodím aspoň sem.

Ahoj, pre zprehľadnenie vlákna Kategórie výdavkov - http://www.rq.sk/forum/viewtopic.php?id=139
by sa možno hodilo premazať príspevky, kde bolo riešené nezobrazovanie sa obrázku. Ak budeš mať čas, pozri sa na to, vďaka.

3

(6 replies, posted in OSTATNÉ)

Niektoré tvoje potravinové podkategórie majú príhodnejší názov, tak si asi vezmem príklad. Všimol som si, že GC máš v dvoch rôznych kategóriách.
Ak porovnám počet hlavných kategórií (výdavkov) tak ich mám asi dvakrát toľko, dám si asi za cieľ presunúť nejak rozumne tie s jednou podkategóriou pod iné...

4

(6 replies, posted in OSTATNÉ)

Zdravím používateľov programu RQ money. Určite sa vám stalo, tak ako mne, že neviete kam máte zaradit niektoré výdavky, alebo ani neviete akú kategóriu pre ne vytvoriť (tak aby bola použiteľná aj na ďalšie podobné). Nemám na mysli jednorazové výdavky, pre ktoré stačí vytvoriť jednu spoločnú kategóriu. Nechcem mať tiež ani zbytočne veľa kategórií.

Bol by som rád, ak by ste sa podelili o Váš systém radenia transakcií a spolu by sme tak vytvorili zoznam kategórii a podkategórií pod ktoré bude možno výdavky logicky a efektívne zaradit. Uvedomujem si, že niektoré skupiny ľudí môžu mať podstatne rozdielne typy výdavkov a jeden zoznam nebude vyhovovať každému, ale verím, že pre vačšinu by sa niečo podobné dalo spáchať.

(Ak budeme úspešný, mohla by to byť možnosť v nových verziách programu použiť predpripravené kategórie. Ale nesľubujem si od toho príliš, možno je to hlúposť)

Budem rád, ak sa niekto podelí o svoj spôsob rozdelenia transakcií. Ak nič iné, aspoň sa poučím.

Takéto kategórie mám ja. Niektoré názvy sa môžu zdať komické, ale radenie do nich funguje spoľahlivo. Ospravedlňte tiež miešanie českých a slovenských výrazov.

http://i48.tinypic.com/287nhpi.jpg

Ahoj, fórum sledujem, preto viem, že užívateľov s podobnými žiadosťami je viac. Pripájam sa k nim. Tiež by som uvítal pri presunoch peňazí na iný účet pole kam by bolo možné zadať aktuálny kurz.
Dúfam, že v rámci časových možností, bude táto funkcia pridaná v blízkej dobe.

Mario

6

(8 replies, posted in NÁVRHY NA VYLEPŠENIE)

Myslim ze kos je dobry napad.

Myslim, ze by tato funkcia mohla byt prinosna. Nepridaval by som ale nove tlacitko, alebo polozku do menu (predsa len, program stavia aj na svojej jednoduchosti), ale po oznaceni zaznamov a kliknuti na tlacitko editovat by program sam identifikoval, ze je oznaceny viac nez jeden zaznam, a prepol by sa do modu hromadnej zmeny (na ktory by mohol nejak upozornit). Myslim ze si to Slavo moze pridat do svojho "To Do list-u"  smile

8

(0 replies, posted in OSTATNÉ)

Ahoj, v prvom rade chvalim nove forum, ale mam (mal som) iny problem.
Po precitani par temat na fore mi bolo jasne ze nova verzia je uz vonku, ale web stranky zobrazovali ako poslednu, verziu z marca. Zacal som patrat kde je problem a pouzil iny prehliadac. Zkusil som chrome narozdiel od doteraz pouzivaneho firefoxu. Prekvapenie bolo teda znacne. Chrome zobrazil uplne inu verziu web stranok ktoru som doteraz nevidel, a to kontrolujem novu verziu programu niekolko krat do tyzdna. Firefox zobrazoval ale stale tu staru aj po znovunacitani obsahu stranky.
Zmazal som cookies a firefox uz pripustil, ze zobrazi novsi web. Priznam, bol som prekvapeny  smile

Snad toto zistenie pomoze niekomu s podobnym problemom.