Topic: Time out v programovaní

Program som začal vyvíjať od roku 2005 až do roku 2013 v podstate nepretržite. Programovanie "zhltlo" množstvo mojej energie, ktorá mi teraz, hlavne po dlhej zime, začína chýbať. Preto som sa rozhodol vziať si tzv. "oddychový čas" na nejakú dobu (sám neviem, akú dlhú). Verím, že fyzická práca na jarnej záhradke či aktuálny hokejový šampionát vo Fínsku mi pomôžu načerpať dostatok síl na ďalšiu prácu s programom, ako aj vrátiť chuť znovu tvoriť.

S programom teda určite nekončím, len si jednoducho potrebujem oddýchnuť a načerpať sily. Žeby to bolo už tým vekom? big_smile
Ďakujem všetkým za pochopenie.

Re: Time out v programovaní

Ahoj Slavomír,
ano i aktivně odpočívat je třeba, užij si to. Program zatím frčí bezvadně a nikdo ani nepřináší žádné nápady na vylepšení. Blížiš se k dokonalosti !!! big_smile Fanděme hokeji, to by byla nádhera finále mistrovství světa: Slovensko - Česká republika. Držme palce, ať se nám všem daří.  lol 
Miloslav.

Re: Time out v programovaní

Vďaka, Miloslav, za povzbudivé slová.
Ak sa v programe objaví nejaká chyba, samozrejme sa ju budem snažiť hneď odstrániť.
Taktiež ak niekto potrebuje Licenčný kľúč, rád mu ho pošlem (ak podporil program).

K tým vylepšeniam - mnohé mám zapísané ako zoznam (a je ich dosť). Niektoré by sa zišli už teraz, iné aj neskôr. Ale zdravie je na prvom mieste (aspoň u mňa). lol

A hokej? Zatiaľ sa to nevyvíja priaznivo ani pre SR, ani pre ČR. Ale to neznamená, že sa nestretneme niekde tam po postupoch zo skupín. Veď turnaj ešte len začal. Tak len treba držať palce!  wink