1 (edited by loktibrad 2014-05-27 09:54:48)

Topic: Malicke vylepsenie nastavenia grafov

Ak by to bolo mozne urobit, mam taky navrh na malicke vylepsenie grafov, co sa tyka nastavenia.

Uz v minulosti sme hovorili o tom, ze je to obmedzene externymi kniznicami, teda sa da v tom robit len minimalne. Vtedy som myslel, ci by sa dalo vyriesit, zeby graf obsahoval zaroven hodnoty + aj percenta.

Kedze sa to neda, navrhujem take malicke nastavenie - keby mohlo byt nastavenie cez moznosti, ze kazdy graf by mal vlastne nastavenie, alebo inak - stlpcove grafy by mali spolocne nastavenie a kolacovy graf by mal ine nastavenie.

Ide mi o to, ze potom, by si clovek nastavil trebars hodnoty pre stlpcove grafy a pre kolacovy graf by mal nastavene percenta. Bez dalsieho prepinania.

Samozrejme idealne by bolo, mat hodnoty aj percenta zobrazene naraz, ale ked to nejde, aj toto by nebolo zle  smile

Re: Malicke vylepsenie nastavenia grafov

loktibrad, ďakujem za návrh na vylepšenie.
Nie je zlý, len neviem, či budem mať čas na niečo také. Je to síce maličkosť, ale pri tom množstve úloh, ktoré by som rád do programu ešte pridal (a nedostatku voľného času), je to v súčasnosti v nedohľadne.