Topic: TESTOVACIA VERZIA - DOWNLOAD

Odtiaľto je možné stiahnuť najnovšiu testovaciu verziu.

Prosím, prečítajte si pozorne ešte pred samotným testovaním verzie 3.x nasledovné dôležité pokyny:

Verzia 3.x je úplne nová verzia (kompletne prepísaná), nemá nič spoločné s verziu 1.x alebo 2.x.
Z tohto dôvodu:

• nemiešajte verziu 3.x medzi nižšie verzie (súbory rozbaľte do úplne nových adresárov a tam testujte),
• neotvárajte vo verzii 3.x databázy vytvorené v nižších verziách (ono by sa to ani nemalo podariť, ale radšej tu dávam to varovanie)

• testovacia verzia 3.x stále vysoko NESTABILNÁ. Môže kedykoľvek zhavarovať, príp. sa zaseknúť. Je dobré v takom prípade opakovať postup na overenie a potom tento postup (najlepšie aj s náhľadom) poslať buď na toto diskusné fórum do tohto vlákna alebo e-mailom (e-mail je uvedený v programe).

• zatiaľ je program robený len v angličtine, preklady som nestihol. Skúsený užívateľ RQ Money by však nemal mať problém s ovládaním. smile

• verzia pre Linux vyžaduje mať už pred spustením programu nainštalovaný program SQLITE. Ak ho užívateľ nemá, program by sa nemal spustiť, resp. sa spustí s chybovou hláškou). Neskôr plánuje doplniť automatickú inštaláciu SQLite knižnice.

• funkcie, ktoré nie sú plne funkčné, som zneprístupnil (hoci ikonky vidno, sú nedostupné)

• jediná nefunkčná vec, ktorá je sprístupnená, je práca so štítkami (Tags). Toto som nestihol do tejto testovacej verzie dokončiť (dajú sa napĺňať len zoznamy, ale nie spájať štítky s transakciami).

• oprava záznamu bola v pôvodnom programe cez kláves ENTER. Táto verzia je nastavená na kláves SPACE (medzerovník). Ak by to veľmi vadilo, viem to zmeniť naspäť.

Odtiaľto je možné si stiahnuť program RQ Money v. 3.0.0 (beta 4 zo dňa 6.1.2021):

- pre Windows (32-bit) - RQMONEY3_WIN32.ZIP
- pre Windows (64-bit) - RQMONEY3_WIN64.ZIP
- pre Linux - RQMONEY3_LINUX

Vopred ďakujem za pomoc pri testovaní, hľadaní chýb a vylepšovaní programu.